







Polski Chariok написав:что-то люди все молчат. ну тут либо не собираются, либо еще рано что-то обсуждать=)



З 21 січня по 4 березня 2013 року кожен вболівальник, який бажає підтримати національну збірну команду України у Варшаві, має можливість замовити та викупити квитки на матч Польща − Україна на сайті http://www.ufi.com.ua

Dancher написав:Положительные изменения нового руководства ФФУ на лицо!З 21 січня по 4 березня 2013 року кожен вболівальник, який бажає підтримати національну збірну команду України у Варшаві, має можливість замовити та викупити квитки на матч Польща − Україна на сайті http://www.ufi.com.ua

Shaffi написав:Dancher написав:Положительные изменения нового руководства ФФУ на лицо!З 21 січня по 4 березня 2013 року кожен вболівальник, який бажає підтримати національну збірну команду України у Варшаві, має можливість замовити та викупити квитки на матч Польща − Україна на сайті http://www.ufi.com.ua
Я бы так не сказал... 40 евро за матч сборной это слишком.
ФФУ наценки в 100% захотелось!

Dancher написав:Потрібно буде написати в ФФУ, так як найдорожчий квиток для поляків на центральну трибуну коштує 175 злотих = 43 євро, а наш за воротами виходить 36 євро!


Shaffi написав:Dancher написав:Потрібно буде написати в ФФУ, так як найдорожчий квиток для поляків на центральну трибуну коштує 175 злотих = 43 євро, а наш за воротами виходить 36 євро!
Ага, и они тут же изменят цены
Надо писать в прессу, делать текстовики, шизить анти-ффушные заряды... Короче вызвать общественный резонанс!
ИМХО

Shaffi написав:Dancher написав:Положительные изменения нового руководства ФФУ на лицо!З 21 січня по 4 березня 2013 року кожен вболівальник, який бажає підтримати національну збірну команду України у Варшаві, має можливість замовити та викупити квитки на матч Польща − Україна на сайті http://www.ufi.com.ua
Я бы так не сказал... 40 евро за матч сборной это слишком.
ФФУ наценки в 100% захотелось!
Не хочешь за 40 евро - покупай сам, куда хочешь и за сколько хочешь.
У них даже услуга обмена валют есть, а так ещё деньги менять надо. 


Polski Chariok написав:что-то люди все молчат. ну тут либо не собираются, либо еще рано что-то обсуждать=)


Polski Chariok написав:та с такими ценами может уже надо задуматься, стоит ли... просто после того как в Вене на ЛЕ билет стоил 26 евро, то тут 40, не знаю.
а на счет польских хулиганов, то это да, они тут практически все ходят с холодным оружием=)

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей